Hekur me Kaldaje Stiromatic Compact Ariete

8,900 L9,500 L (-6%)

Sold By: Serxhio

In stock

Categories: ,

Ky hekur është propozimi i ri i Ariete me një kazan i cili eshte në gjendje të sigurojë avull të fortë dhe efektiv dhe një hekurosje të lehte dhe efikase në të gjitha rrobat. Kompakt dhe i lehtë, është gati brenda pak minutash dhe është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur. Hekuri eshte me avull te vazhdueshem.

Fuqia: 2400 W
Kapaciteti i tankut te ujit: 0,6 litra
Prodhimi i avullit te vazhdueshem: 46 g/min
Prodhimi i avullit shtese nga butoni: 80 g/min

Garancia 2 vjet.
Produkt 100% italian

Be the first to review “Hekur me Kaldaje Stiromatic Compact Ariete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Hekur me Kaldaje Stiromatic Compact Ariete

8,900 L9,500 L (-6%)

Add to Cart