Përshkrim

Ky hekur është propozimi i ri i Ariete me një kazan i cili eshte në gjendje të sigurojë avull të fortë dhe efektiv dhe një hekurosje të lehte dhe efikase në të gjitha rrobat. Kompakt dhe i lehtë, është gati brenda pak minutash dhe është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur. Hekuri eshte me avull te vazhdueshem.

Fuqia: 2400 W
Kapaciteti i tankut te ujit: 0,6 litra
Prodhimi i avullit te vazhdueshem: 46 g/min
Prodhimi i avullit shtese nga butoni: 80 g/min

Garancia 2 vjet.
Produkt 100% italian

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur me Kaldaje Stiromatic Compact Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products