Përshkrim

Hekuri me avull të lagësht dhe të thatë – Hekuri me mikro avull ka përvojë hekurosjeje të thatë dhe të lagësht për të përmbushur nevojat individuale të hekurosjes. Rrobat mund të hekurosen direkt pas 30 sekondash pas ndezjes së energjisë dhe mund të ngrohen në 150°C, brenda 10 minutave për të arritur efektin më të mirë të hekurosjes. Mund të prekni butonin e spërkatjes së ujit për të spërkatur ujë për të lagështuar rrobat. Rekomandohet të zgjidhni të hekurosni rrobat pas lagështimit, efekti i hekurosjes do të jetë më i mirë dhe më i shpejtë.
Paneli metalik me titan i përmirësuar – Hekuri me avull për rroba përdor një panel të madh titani, hekuroset në një temperaturë konstante prej 302℉, nxehet shpejt paraprakisht dhe hekuroset pa probleme. Mund të depërtojë lehtësisht në çdo fibër të rrobave, në mënyrë që rrobat të rikuperohen shpejt si të reja, madje edhe pëlhurat e çmuara mund të kujdesen me kujdes pa i dëmtuar rrobat.
Lehtë për t’u përdorur dhe nxehet shpejt: Zgjidhje jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur dhe pa probleme për të marrë veshjet, shtratin, pëlhurën tuaj etj. për të pasur atë pamje të freskët dhe të lëmuar. Nxehet në më pak se 60 sekonda. Pa rrudhosur pëlhurat tuaja me atë pamje të pastër të lëmuar. Largon rrudhat e forta duke qenë i butë me pëlhurën.
Përmasa kompakte dhe e lëvizshme: Avullori është i përsosur për shtëpi ose udhëtim, përshtatet në mënyrë të përkryer në një valixhe për t’u përdorur gjatë udhëtimit dhe gjithashtu mund të ruhet kompakt larg për akses të përshtatshëm kur nevojitet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hekur Portativ Udhëtimi | EMORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products