Hekur Rrobash Haeger

9,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K81-95

Hekur hekurosje Haeger

Modeli: HG-1242

Ofron prakticitet ne hekurosjen e rrobave tuaja, pllake material qeramke e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo lloj materiali, me sistem avulli te fuqishem qe largon edhe rrudhat me te veshtira

Fikje automatike.

Funksion antirrjedhje, anti kalk dhe vetepastrues.

Fuqia: 3000 W

Be the first to review “Hekur Rrobash Haeger”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu