Përshkrim

Hekur hekurosje Haeger

Modeli: HG-1242

Ofron prakticitet ne hekurosjen e rrobave tuaja, pllake material qeramke e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo lloj materiali, me sistem avulli te fuqishem qe largon edhe rrudhat me te veshtira

Fikje automatike.

Funksion antirrjedhje, anti kalk dhe vetepastrues.

Fuqia: 3000 W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Rrobash Haeger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products