Përshkrim

Aparat inovativ për hekurosje vertikale me teknologji të patentuar e pajisur me kokë rrotulluese 180° që lejon përdorimin edhe si hekur duke rrotulluar thjesht pjatën.

Fuqia 1000 W
Pllakë qeramike që nuk ngjit
Pllakë rrotulluese për të kaluar nga veshja në hekur
Kapaciteti i rezervuarit 180 ml
Rezervuari i lëvizshëm i ujit
Shpejtësia e avullit 18 g/min
Butoni i avullit me bllokim të vazhdueshëm me avull
LED gati për temperaturën në kokë
2.5 m gjatësi kabllo
Furçë aksesorësh dhe shtypje pantallonash
Gjatësia e produktit 22.00 cm
Gjerësia e produktit 11.50 cm
Lartësia e produktit 13.00 cm
Pesha e produktit 1.18 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Rrobash Multifunksional 6246 Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products