Përshkrim

HEKURI ME AVULL I UDHETIMIT – Ky hekur udhëtimi kompakt 1000W është i lehtë  dhe përmban një dorezë plotësisht të palosshme që e bën të përsosur për t’u futur në çanta dhe valixhe për udhëtime pune dhe pushime.

FUNKSIONON NË TË GJITHË BOTËN – Hekuri i udhëtimit ka përmasa 19cm x 21cm (H x W) dhe përmban një funksion të dyfishtë të tensionit që ju lejon lehtësisht të kaloni midis 110V në 120V, ose 220V në 240V, duke u siguruar që do të funksionojë kudo që të jeni në botë.

PLLAKE JO NGJITESE – Ky hekur përmban një pllakë jo ngjitëse që ofron një përvojë të qetë hekurosjeje dhe përmban një rezervuar uji 50 ml që do të japë deri në 0,8 g avull me çdo shtypje të butonit të avullit.

TEMPERATURA E RREGULLSHME – Çelësi i temperaturës që qëndron në trupin e hekurit do t’ju lejojë të vendosni temperaturën perfekte në mënyrë që të zgjidhni rrudhat e çfarëdo lloji veshjeje që jeni duke hekurosur.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Rrobash Udhëtimi DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products