Hekur Sokany SOK-2085

3,490 4,500  (-22%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-84

Hekur Sokany qe mund ta përdorni me korent ose me karikim.

Për hekurosje Vertikale dhe Horizontale.

Fuqia 2400 Watt.

Me funksioni vetë-pastrim.

Pllakë qeramike.

Kundër rrjedhjes.

Be the first to review “Hekur Sokany SOK-2085”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

3,490 4,500  (-22%)

Add to Cart