Përshkrim

Hekur Ariete me fuqi 800W mundëson hekurosje të shpejtë dhe efikase.

Kompakt dhe i lehtë për t’u perdorur, hekurin Easy Travel mund ta merrni lehtësisht në cdo udhëtim tuajin pasi falë dorezës së saj të palosshme zë shumë pak hapsirë në valixhet tuaja.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Udhëtimi 6224 Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products