Hekur Udhëtimi 6224 Ariete

2,790 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia : 800 W
  • Lloji i pllakes se hekurosjes: Inoks
  • Funksioni anti rrjedhje: PO
  • Kapaciteti i depozites: 100  ml
  • Doreze e palosshme
  • Pesha:780 gr
  • Dimensionet: 17.4 x 14 x 11.4 cm
Kodi: K156-100 Kategoritë: ,

Hekur Ariete me fuqi 800W mundëson hekurosje të shpejtë dhe efikase.

Kompakt dhe i lehtë për t’u perdorur, hekurin Easy Travel mund ta merrni lehtësisht në cdo udhëtim tuajin pasi falë dorezës së saj të palosshme zë shumë pak hapsirë në valixhet tuaja.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Udhëtimi 6224 Ariete”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Hekur Udhëtimi 6224 Ariete