Përshkrim

Hekur vertikal Lexical LGR-1202 Garment Steamer eshte nje pajisje shtepiake revolucionare ideale per te gjitha llojet e veshjeve, perfshire perdet dhe tapicerite.

Ka nje dizajn kompakt dhe nje doreze ergonomike.

Eshte i afte te leshoje avull te fuqishem qe heq butesisht por ne menyre efektive rrudhat dhe palosjet.

Ky hekur me avull i lehte per t’u perdorur eshte jashtezakonisht i bute per te gjitha pelhurat,i gatshem per te hekurosur rrobat tuaja ne menyre te persosur ne pak minuta.

Perveç hekurosjes, kjo pajisje heq aromat dhe dezinfekton rrobat tuaja.

Kordoni i integruar ju jep liri te bollshme per perdorim te rehatshem.

Dizajni kompakt i hekurit e ben te lehte ruajtjen kudo pa zene shume hapesire.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Vertikal Lexical LGR-1202”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products