Përshkrim

Ky hekur eshte ideali per kujdesin e pelhurave tuaja delikate. Duke siguruar nje perdorim te lehte dhe rezultat te shpejte eshte pajisja e persosur per rrobat tuaja.

Hekur me avull i shpejte, kompakte dhe i lehte per t’u perdorur. Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml,  Fuqia 1000 W do te thote qe i mjaftojne vetem 40 sekonda per t’u ngrohur dhe rezervuari i madh i ujit siguron deri ne 25 minuta avull te fuqishem te vazhdueshem. Dizajni i tij unik mundeson hekurosje e rrobave dhe ne menyre horizontale dhe ate vertikale.

Eshte i pershtatshem per pelhura te ndryshme si pambuk, lesh, poliester, pelush, mendafsh, fiber, najlon, kadife etj. Hekuri eshte portativ cka ju jep mundesine ta levizni dhe perdorni ne cdo ambient.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hekur Vertikal me Avull Lexical”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products