Hekur Vertikal me Avull Lexical

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Me tregues ngrohje
Mbrojtje nga mbinxehja
Kapaciteti i rezervuarit të ujit 300 ml
Kupa matëse
Koha e ngrohjes deri në 45 sekonda
Avull i vazhdueshëm deri në 20 minuta

Kodi: K86-244 Category:

Ky hekur eshte ideali per kujdesin e pelhurave tuaja delikate. Duke siguruar nje perdorim te lehte dhe rezultat te shpejte eshte pajisja e persosur per rrobat tuaja.

Hekur me avull i shpejte, kompakte dhe i lehte per t’u perdorur. Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml,  Fuqia 1000 W do te thote qe i mjaftojne vetem 40 sekonda per t’u ngrohur dhe rezervuari i madh i ujit siguron deri ne 25 minuta avull te fuqishem te vazhdueshem. Dizajni i tij unik mundeson hekurosje e rrobave dhe ne menyre horizontale dhe ate vertikale.

Eshte i pershtatshem per pelhura te ndryshme si pambuk, lesh, poliester, pelush, mendafsh, fiber, najlon, kadife etj. Hekuri eshte portativ cka ju jep mundesine ta levizni dhe perdorni ne cdo ambient.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Vertikal me Avull Lexical”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Hekur Vertikal me Avull Lexical