Përshkrim

Zgjidhja ideale për kujdesin e pëlhurave dhe veshjeve delikate!

Hekuri Vertikal SONIFER mund të përdoret në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje. Ai prodhon një rrjedhë të vazhdueshme avulli, i cili depërton mirë në pëlhurë dhe drejton rrudhat, pastron, dezinfekton dhe eliminon aromat.

Shkathtësia është cilësia më e rëndësishme e kësaj pajisjeje.Është projektuar për pastrim dhe dezinfektim efektiv të sipërfaqeve krejtësisht të ndryshme, pavarësisht nga lloji dhe qëllimi i tyre dhe mund të përdoret lehtësisht për pastrimin e rrobave dhe për mobilje të veshur me susta, larjen e dritareve dhe pllakave.

Falë avullores manuale Hekurit Vertikal gjërat tuaja do të jenë gjithmonë të freskëta dhe të paraqitshme.
Ai i avullon dhe i drejton lehtë ato, përballon lloje të ndryshme pëlhure. Thonja është prej çeliku inox, nuk lë njolla as në gjërat e bardha.

   Përparësitë:

– vret mikrobet e dëmshme nga çdo lloj indi për shkak të temperaturës së lartë;
– kompakt dhe i lehtë për t’u përdorur;
– i përshtatshëm për çdo lloj pëlhure;
– ka 4 funksione kryesore: pastron, hekuros, avull, dezinfekton;
– i përshtatshëm për t’u përdorur në shtëpi dhe për të marrë me vete në rrugë;
– madhësia dhe pesha e vogël ju lejojnë të përdorni avulloren me lehtësi;
– avulli i fuqishëm eliminon erën e cigares, ushqimin dhe aromën e trupit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hekur Vertikal SONIFER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products