Hekur Vertikal SONIFER

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

9 in stock

– Fuqia 1300W
– Depozita uji me kapacitet 220 ml
– Furnizimi automatik me avull konstant me pompë elektrike
– Gati për të punuar në 30 sekonda
– ka 4 funksione kryesore: pastron, hekuros, avull, dezinfekton;
– Grykë furça për të hequr garzën
– Sole: Çelik inox;
– I sigurt për të gjitha llojet e pëlhurave
– Kordoni deri në 1.5 m i gjatë
– Furnizimi me energji elektrike 220-240 V, 50/60 Hz
– Madhësia e tabanit: 9 x 6 cm
– Madhësia e avullit: 28 x 14 x 12 cm

Kodi: K86-245 Category:

Zgjidhja ideale për kujdesin e pëlhurave dhe veshjeve delikate!

Hekuri Vertikal SONIFER mund të përdoret në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje. Ai prodhon një rrjedhë të vazhdueshme avulli, i cili depërton mirë në pëlhurë dhe drejton rrudhat, pastron, dezinfekton dhe eliminon aromat.

Shkathtësia është cilësia më e rëndësishme e kësaj pajisjeje.Është projektuar për pastrim dhe dezinfektim efektiv të sipërfaqeve krejtësisht të ndryshme, pavarësisht nga lloji dhe qëllimi i tyre dhe mund të përdoret lehtësisht për pastrimin e rrobave dhe për mobilje të veshur me susta, larjen e dritareve dhe pllakave.

Falë avullores manuale Hekurit Vertikal gjërat tuaja do të jenë gjithmonë të freskëta dhe të paraqitshme.
Ai i avullon dhe i drejton lehtë ato, përballon lloje të ndryshme pëlhure. Thonja është prej çeliku inox, nuk lë njolla as në gjërat e bardha.

   Përparësitë:

– vret mikrobet e dëmshme nga çdo lloj indi për shkak të temperaturës së lartë;
– kompakt dhe i lehtë për t’u përdorur;
– i përshtatshëm për çdo lloj pëlhure;
– ka 4 funksione kryesore: pastron, hekuros, avull, dezinfekton;
– i përshtatshëm për t’u përdorur në shtëpi dhe për të marrë me vete në rrugë;
– madhësia dhe pesha e vogël ju lejojnë të përdorni avulloren me lehtësi;
– avulli i fuqishëm eliminon erën e cigares, ushqimin dhe aromën e trupit.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Vertikal SONIFER”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu