Përshkrim

Me ne fund nje pajisje qe do tju ndihmoje ne heqjen e berthamat te qershive dhe ullinjve në vetëm pak sekonda!
Modeli me i ri dhe praktik.
Heq me shume se nje kokerr njekohesisht.
Duke ju kursyer kohe dhe durim.
Material plastik i kontrolluar.

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. Kleida (pronar i verifikuar)

    Cilesia shume e dobet e produktit. U thye menjehere.

    Helpful (1) Unhelpful (0)
          More Products