Heqese pushi DSP 70024

2,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Heqese pushi

Marka DSP.

Perdoret per te hequr pushin apo qimet nga rrobat.

Pastron rrobat ne menyre perfekte dhe i ben te duken si te reja.

Me bateri te rikarikueshme.

Per nje perdorim sa me afat-gjate pajisja ju vjen bashke me 1 koke rezerve.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Heqese pushi DSP 70024”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu