Përshkrim

Heqese pushi

Marka DSP.

Perdoret per te hequr pushin apo qimet nga rrobat.

Pastron rrobat ne menyre perfekte dhe i ben te duken si te reja.

Me bateri te rikarikueshme.

Per nje perdorim sa me afat-gjate pajisja ju vjen bashke me 1 koke rezerve.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Heqese pushi DSP 70024”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products