Përshkrim

Heqese pushi

  • Perdoret per te hequr pushin apo qimet nga rrobat.
  • Pastron rrobat ne menyre perfekte dhe i ben te duken si te reja.
  • Me bateri te rikarikueshme.
  • Per nje perdorim  afat-gjate te rrobave tuaja.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Heqese pushi KEFU KF-190”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products