Përshkrim

Hover Kart qe mund ta perdorni Hoverboard-in si nje karroce.

Funksionon me të gjitha madhesite 6.5″; 7″; 8″dhe 10″.

Rrip i rregullueshëm i metalit të pasmë.

Gjatësia është e rregullueshme.

I shpejtë dhe i lehtë për t’u instaluar.

Hover Kart transformon hoverboardin tuaj në një karakel elektrik që mund të përshpejtojë, frenojë, të kthehet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hover Kart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products