Hoverboard Smart Balance Wheel 6.5″

17,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K13-438

Beni shetitje me Smart Balance Wheel 6.5″ me telekomande.

Me pult telekomandimi

Max i peshes qe mban 120 kg

Min i peshes 15 kg

Max i shpejtesise 10 km/h

Fuqia totale: 700 W (350*2W)

Kapaciteti i baterise 36V, 4400 mAh

Tensioni 240V

Frekuenca 50-60 Hz

Koha e karimit 2-3 ore

Distanca qe pershkruan ne baze te karikimit 15-20 km (varet ne baze te peshes dhe rruges)

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hoverboard Smart Balance Wheel 6.5″”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Hoverboard Smart Balance Wheel 6.5″