Përshkrim

Produkti ka një formë praktike – është një çaj bimor që ndihmon sistemin kardiovaskular në rastin e sëmundjeve të tilla si: hipertensioni është nivel i lartë i tensionit të gjakut; sëmundja ishemike e zemrës është një sëmundje e enëve të gjakut që dërgojnë gjakun në zemër; sëmundja e enëve të gjakut të trurit është një sëmundje e enëve të gjakut që dërgojnë gjakun në tru; sëmundja e arterieve periferike është një sëmundje e enëve të gjakut që dërgojnë gjakun në krahë dhe këmbë; sëmundja reumatike e zemrës është një defekt i muskujve të zemrës dhe valvulave si rezultat i një konfiskimi reumatik të shkaktuar nga bakteret e streptokokut; defekti kongjenital i zemrës është një deformim në funksionin e zemrës që ekziston që prej lindjes; tromboza e venave të thella dhe embolizmi pulmonar është krijimi i mpiksjeve në venat e këmbëve që mund të lëvizin dhe fillojnë të rrjedhin në zemër dhe mushkëri. Transport i shpejtë dhe i sigurt në të gjithë Shqipërinë Porositeni ketu qe te perfitoni 50% ulje:  Ose shikoni videon per me shume informacion. #hipertensioni #hipertensioni #hiperteakosova #hipertensionit, #hiperteashqiperi #hiperteaitali #dobesim #palester #shendetshem #tiranapost #keshilla #ushtrime #dobesohumemua #keshillabukurie #kujdesiperveten #belperfekt #fryrjebarku #ushtrohu #fitnessalbania #fitnesstirana #dobesohushendetshem #detox #mjaltimagjik #porositonline #dieta #diete #anticelulit #celulitin #trupperfekt #kujdesi

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hypertea – Hipertea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
No product has been found!