Përshkrim

Ibrik elektrik
▪️Ngroh ujin ne pak minuta.
▪️I pershtatshem per kafe, çaj, noodles, kakao, etj.
▪️Me doreze te perthyeshme.
▪️Me gradim nxehtesie.
▪️Portabel i cili nuk ze shume vend dhe mund ta merrni me vete kudo.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ibrik elektrik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products