Përshkrim

IM GENIUS LABORATORIO FLUIDI SCHIFOSI ED INGLESE
Nje set mjaft interesant qe do ju kenaqe pafund dhe njekohesisht do ju mesoje te jeni nje kimist i vertete.
MEsoni si te beni slime.
Nje set i pershtatshem per moshat 8+.
Produkt cilesor!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “IM GENIUS LABORATORIO FLUIDI SCHIFOSI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products