Përshkrim

Keto prodhime jane zhvilluar duke perdorur teknologji revolucionare dhe me mbeshtetjen e teknikeve te trajnuar.

Kapaciteti 425 g

Fryne gomat  brenda nje minute.

Eliminon nevojen per mjete dhe ndryshimin e gomave.

Dhurat eshte 25 perqind me shume.

Nje zgjidhje e perkohshme per te rregulluar nje gome te shfryre derisa ta riparoni apo zevendesoni ate.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Inflator per gome makine Abro – Fryres gome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products