10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Inflator per gome makine Abro – Fryres gome

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi : Gj – 216

Keto prodhime jane zhvilluar duke perdorur teknologji revolucionare dhe me mbeshtetjen e teknikeve te trajnuar.

Kapaciteti 425 g

Fryne gomat  brenda nje minute.

Eliminon nevojen per mjete dhe ndryshimin e gomave.

Dhurat eshte 25 perqind me shume.

Nje zgjidhje e perkohshme per te rregulluar nje gome te shfryre derisa ta riparoni apo zevendesoni ate.

 

Be the first to review “Inflator per gome makine Abro – Fryres gome”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Inflator per gome makine Abro - Fryres gome

Inflator per gome makine Abro - Fryres gome

1,990 L