Përshkrim

Jastek Cushion per  sedilet e makines i  cili  lehteson  dhimbjet e qafes dhe ruajne posturen.
Shtresa ajrimi.
Qendisje te vecanta.
Ofron mbeshtetje dhe komoditetJu ofron rehati fale materialit cilesore dhe dizajnit lehtesisht te pershtatshem

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastek Cushion per sedilen e makines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products