Përshkrim

Jastek forme U per grate shtatezene

4 funksione ne 1 produkt te vetem.

Jastiku ne forme U per ushqyerjen me gji Boppy  eshte bere ne  forme, qe i siguron nenes mbeshtetje te qendrueshme gjate ushqyerjes se foshnjes me gji, duke larguar ngarkesen dhe tensionin nga duart dhe shtylla kurrizore.

Jasteku per ushqyerje me gji Boppy eshte produkt multifunksional dhe mund te perdoret  per mbeshtetjen e foshnjes deri sa eshte ulur ose luan.

e rehatshme per te fjetur ne anen tuaj,  relax ne pozicionin tuaj te preferuar

Jasteku per ushqyerje me gji Boppy ka kellef praktik me zinxhir dhe mbushje, me mundesi per larje ne makineri larese. Mbushja eshte e bute, ruan formen  e vet dhe ofron mbeshtetje optimale.

  • Perberja: kellef 100% pambuk.
  • Mbushja: tekstil i  pa endur, push silikoni 100% poliester.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastek forme U per grate shtatezene”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products