Përshkrim

Jastek Qafe Remax RT-SP03
Material poliester
Mund ta fryni dhe ta c’fryni sa here te deshironi.
Ideal per tu marre me vete ne plazh apo udhetime.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastek Qafe Remax RT-SP03”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products