Përshkrim

Jastek U-Neck per udhetim…

Jastek apo mbeshtetes qafe i dezinjuar posacerishte per te ju siguruar rehati dhe komoditet gjate udhetimit me makine.

Perbehet nga material pellushi dhe memori qe jasteku te rikthehet ne gjendjen fillestare.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastek udhetimi U-Neck”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products