Përshkrim

Jelek me push dhe shume  i ngrohte  per qenin ose macen tuaj.

Ju mund t’ia vishni dhe ta merni me vete ne shetitje ose udhetim pa pasur problem nese do te kete ftohte gjate diteve te acarta.

Masa: 50

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jelek per kafshe shtepiake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products