Përshkrim

Jump Starter  me kapacitet të madh 10000 mAh, zgjidh problemet që makina nuk mund të ndizet për shkak të fuqisë së ulët dhe konsumit serioz të baterisë.
I pajisur me IC të energjisë inteligjente, ai gjithashtu mund të funksionojë normalisht në ‑40℃.
2. Ekrani i ekranit inteligjent mund të tregojë fuqinë në përqindje prej 100, 75, 50, 25, duke ju lejuar të dini fuqinë e mbetur të furnizimit me energji elektrike në çdo kohë.
3. Me mbrojtjen e qarkut të shkurtër, DO mbrojtjen e lidhjes së kundërt, mbrojtjen e vazhdueshme të ngarkimit, mbrojtjen e filtrit, mbrojtjen nga temperatura, mbrojtjen nga shkarkimi, mbrojtjen e stabilizimit të tensionit dhe mbrojtjen e fushës magnetike.
4. Zbatohet për të gjitha makinat 12V, automjetet fuoristradë, furgonët, motoçikletat, minifushat 12V, kamionçinët, makinat e dëborës dhe disa automjete elektrike, etj.
5. Vjen me një kabllo të dhënash me energji 3 në 1, ai gjithashtu mund të furnizojë energji për produktet elektrike dixhitale, gjë që ju ofron komoditet të madh në aktivitetet në natyrë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jump Starter Per Ndezjen E Makines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products