Përshkrim

70mai Dash Cam A400 ofron një kamerë me kënd të gjerë 145° FOV të kamerës së përparme dhe 130° FOV të kamerës së pasme, siguron një FOV 275° në total për të monitoruar më mirë sigurinë rreth automjetit tuaj
【Teknologji WDR & Vizioni i Përmirësuar i Natës】E pajisur me teknologjinë WDR (Wide Dinamic Range), kamera dash mund të rregullojë automatikisht balancën e ekspozimit kur regjistron në mjedise me dritë të ulët ose me kontrast të lartë. Me hapjen F/2.0, kamera dash redukton në mënyrë efektive pikat e verbër dhe kap qartësinë e imazheve edhe në dritë të zbehtë.

【Regjistrimi në qark dhe Mbrojtja e provave】Kjo kamera inteligjente dash i rishkruan automatikisht videot më të vjetra me ato më të fundit. Videot mund të ruhen automatikisht dhe të ruhen lokalisht në një kartë memorie microSD gjatë vozitjes, gjë që siguron që provat e videos do të regjistrohen dhe do të mbrohen në mënyrë të sigurt nga mbishkrimi. Ai mbështet kartat e kujtesës microSD të klasit 10 (e lart) me qëndrueshmëri të lartë nga 16 GB deri në 128 GB.

【Wi-Fi i integruar dhe kontrolli i aplikacioneve】Me Wi-Fi të integruar, kjo aparat fotografik inteligjent A400 mund të lidhet me aplikacionin 70mai, i cili thjesht ju mundëson të shikoni pamjet në kohë reale, të luani video të regjistruara si dhe të shkarkoni skedarë në telefonin tuaj. Gjithashtu, ky funksion ju mundësoi të arrini përditësime të vazhdueshme OTA duke rregulluar automatikisht gabimet dhe duke përditësuar softwarin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamer Makine 70mai Dash A400”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products