Description

Kamera e vogel qe mund ta vendosni tek pjesa mbrapa e makines dhe ju ndihmon ne parkim.

Perdoret per te gjitha llojet e makinave.

Këndi i shikueshmerise 135 ~ 170 °

Shikoni qarte diten dhe naten.

Rezolucioni 480 Linja TV

Rezistente ndaj ujit dhe temperaturave.

Furnizimi me energji DC 12V

Ne paketimit do te gjeni:
1 * Kamera Rearview 1 * Kabllo e energjisë (600cm) 2 * Vida

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Kamer parkimi”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products