Përshkrim

Kamera e vogel qe mund ta vendosni tek pjesa mbrapa e makines dhe ju ndihmon ne parkim.

Perdoret per te gjitha llojet e makinave.

Këndi i shikueshmerise 135 ~ 170 °

Shikoni qarte diten dhe naten.

Rezolucioni 480 Linja TV

Rezistente ndaj ujit dhe temperaturave.

Furnizimi me energji DC 12V

Ne paketimit do te gjeni:
1 * Kamera Rearview 1 * Kabllo e energjisë (600cm) 2 * Vida

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamer parkimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products