Kamera per makine Remax CX-01

6,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K13-83

Remax CX-01 DVR kamera per makine

Miratimi Novatek 96220 chipset
H22 lente 1.3MP
2.7 inç 960 x 240 LCD ekran me rezolucion të lartë 140 shkallë ultra lente me kënd të gjerë.
Suporton karte memorie deri ne 32GB.
Gjuhë të ndryshme
Rezoluta Video: 1080p
Ndërtuar në mikrofon dhe folës
Frekuenca të lehta burim: 50Hz / 60Hz
USB 2.0 ndërfaqe
Furnizimi me energji elektrike: 5V 0.5A
Built-in bateri polimer 3.7V

Be the first to review “Kamera per makine Remax CX-01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.53 4.53 rating from 55 reviews

Menuja kryesore

Kamera per makine Remax CX-01

Kamera per makine Remax CX-01

6,490 L

Add to Cart