Përshkrim

Remax CX-01 DVR kamera per makine

Miratimi Novatek 96220 chipset
H22 lente 1.3MP
2.7 inç 960 x 240 LCD ekran me rezolucion të lartë 140 shkallë ultra lente me kënd të gjerë.
Suporton karte memorie deri ne 32GB.
Gjuhë të ndryshme
Rezoluta Video: 1080p
Ndërtuar në mikrofon dhe folës
Frekuenca të lehta burim: 50Hz / 60Hz
USB 2.0 ndërfaqe
Furnizimi me energji elektrike: 5V 0.5A
Built-in bateri polimer 3.7V

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera per makine Remax CX-01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products