Description

Sensori progresiv CMOS 1/2,7″ me ngjyrë të plotë të dritës së zezë
Energjia diellore e integruar dhe bateria e karikueshme
Rezolucioni i lartë 1080P
APP mbështet sistemin IOS/Adroid
Konsumi super i ulët i energjisë
Mikrofon dhe altoparlant i integruar, mbështet audion e dyanshme
Alarmi me zë dhe ndriçim
Mbështet ruajtjen e cloud dhe ruajtjen lokale
Strehimi nga materiali metalik, IP65 i papërshkueshëm nga uji

Procesori kryesor: HI3518EV300
Sistemi operativ: Android, IOS
Sensori i imazhit: 1/2,7″ Sensori progresiv CMOS
Ngjeshja: H.264+/H.265
Rezolucioni: 1920*1080 1080P
Interenet:  4G TD-LTE,TD-LTE / LTE FDD TDD-LTE / LTE-FDD (I gjithë protokolli)
Modaliteti i zbulimit: PIR + Zbulimi i dyfishtë i radarit
Distanca e zbulimit: 0~12M
Zbuloni këndin: 95°
Sensori: PIR i alarmit + zbulimi i radarit, dërgoni mesazh në APP
Këndi PTZ : Horizontal 360 ° Vertikal 120 °
Shpejtësia Horizontale: 55 °/S Vertikale 40°/S
Shikim nate me ngjyra të plota: 0.00001 Lux
IR LED: LED infra të kuqe 30M Distanca IR
Drita e bardhë LED: Drita e bardhë LED 30M distance
Altoparlant i integruar: 3W
Distanca e monitorimit të zërit: mikrofon të integruar: 20M
Lente: 3.6 mm
Këndi i lenteve: 120°
Ruajtja në renë: kompjuterike gjatë regjistrimit të alarmit
Karta e ruajtjes locale: TF Max 128G
Konsumi i Energjisë Diellore 7.8W
Kapaciteti i baterisë: Maksimumi 6 copë Bateri 18650 (6*3000MA=18000MA)
Konsumi i energjisë operative maksimale: 4 W
Konsumi I energjise ne standby: 0.003W
Temperatura e funksionimit: -30°~+60°
Lagështia: 0%~90%RH
Pesha produktit: 2.1 Kg
Madhesia e produktit: 287*201-172 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Kamer Sigurie PTZ me Panel Diellor”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products