Përshkrim

Sensori progresiv CMOS 1/2,7″ me ngjyrë të plotë të dritës së zezë
Energjia diellore e integruar dhe bateria e karikueshme
Rezolucioni i lartë 1080P
APP mbështet sistemin IOS/Adroid
Konsumi super i ulët i energjisë
Mikrofon dhe altoparlant i integruar, mbështet audion e dyanshme
Alarmi me zë dhe ndriçim
Mbështet ruajtjen e cloud dhe ruajtjen lokale
Strehimi nga materiali metalik, IP65 i papërshkueshëm nga uji

Procesori kryesor: HI3518EV300
Sistemi operativ: Android, IOS
Sensori i imazhit: 1/2,7″ Sensori progresiv CMOS
Ngjeshja: H.264+/H.265
Rezolucioni: 1920*1080 1080P
Interenet:  4G TD-LTE,TD-LTE / LTE FDD TDD-LTE / LTE-FDD (I gjithë protokolli)
Modaliteti i zbulimit: PIR + Zbulimi i dyfishtë i radarit
Distanca e zbulimit: 0~12M
Zbuloni këndin: 95°
Sensori: PIR i alarmit + zbulimi i radarit, dërgoni mesazh në APP
Këndi PTZ : Horizontal 360 ° Vertikal 120 °
Shpejtësia Horizontale: 55 °/S Vertikale 40°/S
Shikim nate me ngjyra të plota: 0.00001 Lux
IR LED: LED infra të kuqe 30M Distanca IR
Drita e bardhë LED: Drita e bardhë LED 30M distance
Altoparlant i integruar: 3W
Distanca e monitorimit të zërit: mikrofon të integruar: 20M
Lente: 3.6 mm
Këndi i lenteve: 120°
Ruajtja në renë: kompjuterike gjatë regjistrimit të alarmit
Karta e ruajtjes locale: TF Max 128G
Konsumi i Energjisë Diellore 7.8W
Kapaciteti i baterisë: Maksimumi 6 copë Bateri 18650 (6*3000MA=18000MA)
Konsumi i energjisë operative maksimale: 4 W
Konsumi I energjise ne standby: 0.003W
Temperatura e funksionimit: -30°~+60°
Lagështia: 0%~90%RH
Pesha produktit: 2.1 Kg
Madhesia e produktit: 287*201-172 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamer Sigurie PTZ me Panel Diellor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products