Përshkrim

Kamera Action per sporte te ndryshme extreme.
Perdoret per sporte extreme, per bicikleta, makina, per zhytje ne uje, mund ta vendosni si kamera ne shtepi.
Rezolucioni 1080 P FULL HD
Madhesia e ekranit 2.0″ LCD
Rezolucioni i fotove 12MP/10MP/8MP/5MP/3MP/1.3MP.
Rezolucioni i videos 1920*1080
Format Video MOV dhe Format Fotoje JPG
Zmadhimi 4x
Lens 170 grade
Suporton Micro SD deri ne 32 GB
USB 2.0
Mban bateri deri ne 70 minuta
Kapaciteti i baterise 900 mAh
Permasat 29.8*59.2*41 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera Action 1080 P FULL HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products