Kamera Action ULTRA HD 4K

1,990 L5,990 L (-67%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-37

Kamera Action per sporte te ndryshme.

Perdoret per sporte extreme, per bicikleta, makina, per zhytje ne uje, mund ta vendosni si kamera ne shtepi etj.

Rezolucioni ULTRA HD 4K

Madhesia e ekranit 2.0 ” LTPS LCD

Suporton video 4K/2K me rezolucion 1920*1080 60fps 1280*720 60 fps

Format Video MP4

Formati i fotove JPEG 16MP/12MP/8MP/5MP/2MP.

Telekomande per foto dhe video

Rrotullohet 180 grade

Sistemi operativ Windowsxp/vistaorAbove/Win7/Mac os

Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra

Mikrofon dhe boks

USB 2.0

Bateria 3.7 V 900 mAh

Dimensionet 29.8*59.2*41 mm

Be the first to review “Kamera Action ULTRA HD 4K”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Kamera Action ULTRA HD 4K

1,990 L5,990 L (-67%)

Add to Cart