Përshkrim

Kamera Action per sporte te ndryshme.

Perdoret per sporte extreme, per bicikleta, makina, per zhytje ne uje, mund ta vendosni si kamera ne shtepi etj.

Rezolucioni ULTRA HD 4K

Madhesia e ekranit 2.0 ” LTPS LCD

Suporton video 4K/2K me rezolucion 1920*1080 60fps 1280*720 60 fps

Format Video MP4

Formati i fotove JPEG 16MP/12MP/8MP/5MP/2MP.

Telekomande per foto dhe video

Rrotullohet 180 grade

Sistemi operativ Windowsxp/vistaorAbove/Win7/Mac os

Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra

Mikrofon dhe boks

USB 2.0

Bateria 3.7 V 900 mAh

Dimensionet 29.8*59.2*41 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera Action ULTRA HD 4K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products