Përshkrim

Furnizimi : DC 5V
Sensori i imazhit: 1/4″ CMOS
Lentet: 1.44 mm
Rezolucioni: 1280*720
Fusha e shikimit:Horizontale 180°Min.
Ndriçimi: 0 Lux (IR i ndezur)
Dita/Nata: Filtri i prerjes automatike IR
Distanca IR: 10~20m
Kodi i videos: H.264Audio: G.711, Intercom zanor me dy drejtime
Standardi WiFi: IEEE802.11b/g/n
Ruajtja: Kartë TF deri në 64G (nuk përfshihet)
APP: IOS/Android
Protokolli:HTTP,TCP/IP,ICMP.RTSP,RTP,UDP,RTCP,SMTP,FTP,DHCP,DNS,PPPOE
Materiali: Plastikë
Gjendja e punës: -10℃~+55℃
Madhësia: 7,5*7,5*12 cm
Pesha:104 g
Pamje e plotë 180°, bën vizion të ri dhe botë më të gjerë.
Regjistrimi i fotografive dhe videove 720P HD, më i qartë dhe më i rrjedhshëm.
Funksioni i zbulimit të lëvizjes.
Kamera do të aktivizohet për të marrë fotografi kur zbulon diçka që lëviz, më pas shtyni mesazhet në aplikacionin e telefonit.
MIC dhe altoparlant i integruar për audio me dy drejtime.
Mbështet vizionin IR natën, distanca IR mund të arrijë deri në 20 metra.
Filtër i dyfishtë IR-CUT.
Ndërrimi automatik midis ditës dhe natës, duke rikthyer ngjyrën e pastër të vërtetë.
Pajisjet celulare Android/iOS në distancë kudo dhe në çdo kohë.
Mbështet lidhjen Wi-Fi me valë.
Kompresim video H.264, imazh me definicion më të lartë dhe shpejtësi më të ulët të biteve.
Mbështetja e ruajtjes me kapacitet të lartë, mbështetje maksimale 64G (nuk përfshihet)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera Ambjenti 180 grade WIFI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products