Kamera Ambjenti 180 grade WIFI

3,590 L5,990 L (-40%)

Shitur nga: ShoppingTV

5 in stock

 • Furnizimi : DC 5V
 • Sensori i imazhit: 1/4″ CMOS
 • Lentet: 1.44 mm
 • Rezolucioni: 1280*720
 • Fusha e shikimit: Horizontale 180°
 • Distanca IR: 10~20m
 • Kodi i videos: H.264
 • Audio: G.711, Intercom zanor me dy drejtime
 • Standardi WiFi: IEEE802.11b/g/n
 • Ruajtja: Kartë TF deri në 64G (nuk përfshihet)
 • APP: IOS/Android

Furnizimi : DC 5V
Sensori i imazhit: 1/4″ CMOS
Lentet: 1.44 mm
Rezolucioni: 1280*720
Fusha e shikimit:Horizontale 180°Min.
Ndriçimi: 0 Lux (IR i ndezur)
Dita/Nata: Filtri i prerjes automatike IR
Distanca IR: 10~20m
Kodi i videos: H.264Audio: G.711, Intercom zanor me dy drejtime
Standardi WiFi: IEEE802.11b/g/n
Ruajtja: Kartë TF deri në 64G (nuk përfshihet)
APP: IOS/Android
Protokolli:HTTP,TCP/IP,ICMP.RTSP,RTP,UDP,RTCP,SMTP,FTP,DHCP,DNS,PPPOE
Materiali: Plastikë
Gjendja e punës: -10℃~+55℃
Madhësia: 7,5*7,5*12 cm
Pesha:104 g
Pamje e plotë 180°, bën vizion të ri dhe botë më të gjerë.
Regjistrimi i fotografive dhe videove 720P HD, më i qartë dhe më i rrjedhshëm.
Funksioni i zbulimit të lëvizjes.
Kamera do të aktivizohet për të marrë fotografi kur zbulon diçka që lëviz, më pas shtyni mesazhet në aplikacionin e telefonit.
MIC dhe altoparlant i integruar për audio me dy drejtime.
Mbështet vizionin IR natën, distanca IR mund të arrijë deri në 20 metra.
Filtër i dyfishtë IR-CUT.
Ndërrimi automatik midis ditës dhe natës, duke rikthyer ngjyrën e pastër të vërtetë.
Pajisjet celulare Android/iOS në distancë kudo dhe në çdo kohë.
Mbështet lidhjen Wi-Fi me valë.
Kompresim video H.264, imazh me definicion më të lartë dhe shpejtësi më të ulët të biteve.
Mbështetja e ruajtjes me kapacitet të lartë, mbështetje maksimale 64G (nuk përfshihet)

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kamera Ambjenti 180 grade WIFI”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kamera Ambjenti 180 grade WIFI

3,590 L5,990 L (-40%)

Shto në Kasë