Kamera Ambjenti 360 grade WIFI

4,990 L5,990 L (-17%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: kk-33

Kamera Ambjenti 360 grade monitoron ambjentin tuaj ne formatin 3D

Mund të përdorni për të shijuar pamjen e shtëpisë tuaj, zyrës apo ambjenteve te ndryshme.

Me kënd të plotë të shikimit kënd ju mundëson të monitoroni ambjente në shumë drejtime.

Rezolucion të lartë 1280 * 960 pixel.

Kamera 1.3MP HD.

Kamera është me mbështetje 2.4G dhe suporton kartë mikro SD 32GB

Ka një softuer të pajtueshëm dhe të shkarkueshëm për përdoruesit e Android dhe IOS.

Lente: 1.1mm

Këndi i shikimit: Horizontale 0 ~ 360 ° dhe Vertikale -90 ° ~ 90 °

Dritë infrakuqe

Distanca: 5-10m (varet nga mjedisi)

Konsumi i energjisë: 3W (Max)

Tension pune: DC 12V 1A

Temperatura e punës: -10 ℃ ~ 50 ℃

Kontrolli i telekomandës është i disponueshëm përmes iOS, telefonit Android dhe PC-së nga aplikacioni i lirë VR CAM.

Light detection qe ben ndezjen automatike te rrezeve infra te kuqe ne momentin qe nuk ka drite.

 

Be the first to review “Kamera Ambjenti 360 grade WIFI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Kamera Ambjenti 360 grade WIFI

4,990 L5,990 L (-17%)

Add to Cart