Përshkrim

Kamera Ambjenti 360 grade monitoron ambjentin tuaj ne formatin 3D
Mund të përdorni për të shijuar pamjen e shtëpisë tuaj, zyrës apo ambjenteve te ndryshme.
Me kënd të plotë të shikimit kënd ju mundëson të monitoroni ambjente në shumë drejtime.
Rezolucion të lartë 1280 * 960 pixel.
Kamera 1.3MP HD.
Kamera është me mbështetje 2.4G dhe suporton kartë mikro SD 32GB
Ka një softuer të pajtueshëm dhe të shkarkueshëm për përdoruesit e Android dhe IOS
Lente: 1.1mm
Këndi i shikimit: Horizontale 0 ~ 360 ° dhe Vertikale -90 ° ~ 90 °
Dritë infrakuqe
Distanca: 5-10m (varet nga mjedisi)
Konsumi i energjisë: 3W (Max)
Tension pune: DC 12V 1A
Temperatura e punës: -10 ℃ ~ 50 ℃
Kontrolli i telekomandës është i disponueshëm përmes iOS, telefonit Android dhe PC-së nga aplikacioni i lirë VR CAM.
Light detection qe ben ndezjen automatike te rrezeve infra te kuqe ne momentin qe nuk ka drite.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera Ambjenti 360 grade WIFI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products