10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kamera e fshehte ne kollare

6,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: T- 150

Categories: , Tags: ,

Kamera me rezolucion te larte 640 x 480pixels

Memorie e brendshme 4GB, qe do te thote 8 ore regjistrim.

Ndizet nepermjet telekomandes me nje shtypje te butonit.

Filmon per 2 ore rresht pasi ta keni karikuar.

Procesi i karikimit realizohet ndermjet fishes usb duke e lidhur me kompjuterin tuaj.

Ndermjet fishes mund te kaloni gjithashtu me shpejtesi videot e realizuara ne kompjuter per ti pare e per ti ruajtur.

Kamera e fshehte e padallueshme dhe nuk ka nevoje ti instaloni karte memorie pasi ka memorie te brendshme.

Be the first to review “Kamera e fshehte ne kollare”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Kamera e fshehte ne kollare

6,500 L