Përshkrim

Kamera me rezolucion te larte 640 x 480pixels

Memorie e brendshme 4GB, qe do te thote 8 ore regjistrim.

Ndizet nepermjet telekomandes me nje shtypje te butonit.

Filmon per 2 ore rresht pasi ta keni karikuar.

Procesi i karikimit realizohet ndermjet fishes usb duke e lidhur me kompjuterin tuaj.

Ndermjet fishes mund te kaloni gjithashtu me shpejtesi videot e realizuara ne kompjuter per ti pare e per ti ruajtur.

Kamera e fshehte e padallueshme dhe nuk ka nevoje ti instaloni karte memorie pasi ka memorie te brendshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera e fshehte ne kollare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products