Përshkrim

Ekran: 4″
Fuqia: DC 5V  2A
G-sensori: Foto
Formati: JPEG Video
Formati: AVI
Monitorimi i parkimit
Drita e shikimit të natës
Këndi kamerës së përparme: 170 gradë
Këndi i kamerës së brendshme: 120 gradë
Këndi i kamerës së pasme: 140 gradë
Rezolucioni i kamerës së përparme: 1080P
Rezolucioni i kamerës së brendshme: 480P
Rezolucioni: 720P
Apertura e kamerës së përparme: F2.0
Rezolucioni i videos: 1080P FDH/720P/VGA
Kompresimi i hapësirës ruajtëse: H.264
Modaliteti i parkimit Në modalitetin e parkimit, automatikisht nis/ndalon regjistrimin kur ndjen lëvizje/nuk ka lëvizje përpara deri në 30 këmbë larg , mbikqyr makinën tuaj gjatë parkimit.
Mbrojtja e urgjencës:Butoni i kyçjes së urgjencës dhe funksioni i zbulimit automatik të aksidenteve (G-Sensor) mund të kyçë skedarin aktual të videos dhe ta mbledhë atë në dosjen “Ngjarje” për ju në rast urgjence!
Regjistrim pa probleme me qark Mbështetje deri në 64 GB karta micro SD.
Regjistrimi i qarkut lejon që skedari i vjetër të zëvendësohet automatikisht me skedarë të rinj.
Lehtë për t’u përdorur dhe konfiguruar Nisja automatike dhe riprodhimi në vend me një ekran LCD të gjerë 4”

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera makine N7 me 3 lente G-sensor HD 1080P”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products