Përshkrim

Madhesia e ekranit 4.3 “TFT HD

Rezolucioni 1080 P.

Ekran, Anti-shkëlqim ngjyrë blu.

Lente: 170 grade per kameren perpara dhe 140 grade kamera mbrapa.

Video Format: AVI

Video Rezolucioni:  FHD 1920 * 1080, Kamera mbrapa 640 * 480

Interface: Mbështetje USB, AV OUT

Ekran me prekje.

Vizioni i natës Starlight

Suporton TF Karte deri ne 32 GB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera makine Pasqyre FULL HD Touch screen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products