Përshkrim

Kamera makine pasqyre ka një kamerë të integruar për të regjistruar pjesën e përparme dhe një ekran

LCD të integruar me rezolucion (1920×1080).

Merrni një pamje të qartë prej 170º në pasqyrën tuaj.

Suporton Micro SD deri ne 32GB

Madhësia e ekranit: 4.3 inç

Regjistrimi i formatit Video, Audio

Fuqisë: 5V 1A

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera makine pasqyre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products