Kamera makine pasqyre

4,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K13-349

Kamera makine pasqyre ka një kamerë të integruar për të regjistruar pjesën e përparme dhe një ekran

LCD të integruar me rezolucion (1920×1080).

Merrni një pamje të qartë prej 170º në pasqyrën tuaj.

Suporton Micro SD deri ne 32GB

Madhësia e ekranit: 4.3 inç

Regjistrimi i formatit Video, Audio

Fuqisë: 5V 1A

Be the first to review “Kamera makine pasqyre”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.96 3.96 rating from 25 reviews

Menuja kryesore