Përshkrim

Kamera per makine 1080P Full HD

Kamera shume cilesore e cila ju vjen ne ndihme duke regjistruar cdo moment
gjate udhetimit. Mund te shihni qarte diten dhe naten.
Mund ta perdorni si dokument filmimet e xhiruara nga kamera ne rast aksidenti
ose gjobave te padrejta nga policia.
Kamera ka nje porte hyrese per karte memorje SD / MMC te cilen mund ta
vendosni me kapacitet nga 2 GB deri ne 32 GB.
Ben regjistrim ciklik, zoomim dixhital, dikton levizjet, ka tregues per oren dhe
daten.

Ekrani eshte LCD dhe ka madhesi 2.4inch
Rezolucion: 1280*720
Kendi i shikueshmerise: 170 °
Pixela: 1200Mega
Bateria: Built-in
Interface: AV Out, USB 2.0
Formati Video: AVI

Garancia 1 muaj

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera per makine 1080P Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products