10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kamera per makine 1080P Full HD

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

7 in stock

Kodi:kk-49

Kamera per makine 1080P Full HD

Kamera shume cilesore e cila ju vjen ne ndihme duke regjistruar cdo moment
gjate udhetimit. Mund te shihni qarte diten dhe naten.
Mund ta perdorni si dokument filmimet e xhiruara nga kamera ne rast aksidenti
ose gjobave te padrejta nga policia.
Kamera ka nje porte hyrese per karte memorje SD / MMC te cilen mund ta
vendosni me kapacitet nga 2 GB deri ne 32 GB.
Ben regjistrim ciklik, zoomim dixhital, dikton levizjet, ka tregues per oren dhe
daten.

Ekrani eshte LCD dhe ka madhesi 2.4inch
Rezolucion: 1280*720
Kendi i shikueshmerise: 170 °
Pixela: 1200Mega
Bateria: Built-in
Interface: AV Out, USB 2.0
Formati Video: AVI

Garancia 1 muaj

 

Be the first to review “Kamera per makine 1080P Full HD”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Kamera per makine 1080P Full HD

Kamera per makine 1080P Full HD

2,990 L

Add to Cart