Përshkrim

Ekran 2,5″ TFT6 LED, mbështesin shikimin e natës
Këndi i shikimit 90 gradë (mjaftueshëm për t’u përdorur në fakt)
Rezolucioni 1280×960/720×480/640×480 i përzgjedhshëm.
Mbështet kartën SD/MMC: deri në 32 GB
Regjistron automatikisht pas ndezjes së makinës.
Regjistrim me shpejtësi të lartë.
Mbështet shfaqjen në kohë dhe datë reale në video.
Sensori i imazhit: Sensori i imazhit CMOS me ngjyra 1/4
WXGA 1280 x 960 piksele, 30 fps
WVGA 720 X 480 piksele, 30 fps
VGA 640 X 480 LED: 6 copë
Këndi i shikimit: 120 gradë
Këndi i rrotullimit të ekranit: 270 gradë
Fuqia: DC 5V
Hyrja e karikuesit të makinës: 12-24V
Ekrani: 2,5 inç TFT LCD me ngjyra
Ndërfaqja: USB 2.0
Bateria:Bateri Li-jon e ringarkueshme
Mjeti i regjistrimit: Karta SD (deri në 32 GB)
Formati i videos: AVI
Formati i ruajtjes së imazheve të palëvizshme: JPEG
Madhësia e produktit (e palosur): 106x62x33mm
Pesha e produktit: 284.5 g
Madhësia e paketimit: 145x116x90mm
Pesha e paketimit: 368.5g
Shënim:
1. ju lutemi futni kartën SD përpara se të regjistroni. Kjo kamerë nuk ka memorie të brendshme dhe nuk vjen me kartë SD.
2. për shkak se DVR është hyrje DV5v, ju lutemi përdorni karikuesin e bashkangjitur të makinës. ai tashmë ka përshtatës 12V/24V transferime në 5V.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera për Makinë HD DVR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products