Përshkrim

Remax CX-03

2 Kamera

Ekran 4.3 ” LCD

Markë: REMAX CX-03

Rezoluta Video: 1080p Full HD

Suporton karte memorie deri ne 32 gb

Mund te behet lidhja me kameren kryesore dhe nje kamer shtese qe mund te vendoset te pjesa mbrapa e makines

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera per makine, pasqyre Remax CX-03”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products