Përshkrim

 • E vogel dhe kompakte.
 • Starton regjistrimin duke shtypur thjeshte nje buton.
 • Cilesia e regjistrimin HD.
 • Regjistron me ze dhe ne kendin 140 grade.
 • Sensor levizje,  regjistron vetem kur zbulohet levizje.
 • 6 drita LED me rreze infra te kuqe per regjistrim edhe gjate nates.
 • Bateria e brendshme e ringarkueshme rimbushet nepermjet lidhjes USB te kompjuterit. 
 • Regjistrimet ruhen në karten e memorjes  dhe suporto karte 32 GB

Me bateri të integruar 240mAh, kamera mini mund të funksionojë rreth 100 minuta pasi të jetë ngarkuar plotësisht. Ajo gjithashtu mbështet punën gjatë karikimit për të punuar 24/7

4.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Klinti uka

  Perfect

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products