Kamera pergjimi mini + Dhurate karte memorie 8GB

1,990 L2,990 L (-33%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k203-27

 • E vogel dhe kompakte.
 • Starton regjistrimin duke shtypur thjeshte nje buton.
 • Cilesia e regjistrimin HD.
 • Regjistron me ze dhe ne kendin 140 grade.
 • Sensor levizje,  regjistron vetem kur zbulohet levizje.
 • 6 drita LED me rreze infra te kuqe per regjistrim edhe gjate nates.
 • Bateria e brendshme e ringarkueshme rimbushet nepermjet lidhjes USB te kompjuterit. 
 • Regjistrimet ruhen në karten e memorjes  dhe suporto karte 32 GB

Me bateri të integruar 240mAh, kamera mini mund të funksionojë rreth 100 minuta pasi të jetë ngarkuar plotësisht. Ajo gjithashtu mbështet punën gjatë karikimit për të punuar 24/7

Be the first to review “Kamera pergjimi mini + Dhurate karte memorie 8GB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Kamera pergjimi mini + Dhurate karte memorie 8GB

1,990 L2,990 L (-33%)

Add to Cart