Përshkrim

Kamera e fshehte ne forme celesi makine.

Rezolucioni 720 * 480

Regjistroni cdo padrejtesi ne format Audio/Video dhe Foto.

Suporton TF karte deri ne 32GB

Kapaciteti i baterise 300 mAh.

Permasat: 5.0 * 3.0 * 2.0 (cm)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera pergjimi ne forme celesi makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products