Kamera pergjimi ne forme celesi makine

3,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Kodi:KK-214

Kamera e fshehte ne forme celesi makine.

Rezolucioni 720 * 480

Regjistroni cdo padrejtesi ne format Audio/Video dhe Foto.

Suporton TF karte deri ne 32GB

Kapaciteti i baterise 300 mAh.

Permasat: 5.0 * 3.0 * 2.0 (cm)

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kamera pergjimi ne forme celesi makine”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Kamera pergjimi ne forme celesi makine

3,990 L