Kamera profesionale pergjimi me wifi ne forme karikuesi

9,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: k28-50

Risia me e fundit e kameres se pergjimit  me wifi  me cilesi te larte 1080P Ultra HD

Kamera Ultra HD profesionale mikro eshte e lehte per tu fshehur, ideal per te mos u kuptuar.

Trajta e saj ne formen e karikuesit te telefonit e ben me te pa kuptuar funksion.

Shume thjeshte ju mund te kontrolloni dhe shikoni ne kohe real nga telefoni, pc ose mac duke perdorur wifi, por paraprakisht duhet te beni lidhjen e kameres me pajisjen tuaj.

Filmoni ne video HD, audio dhe foto.

Te gjitha materialet qe ju deshironi mund ti ruani ne karten e memories.

Ku mund ta perdorin?

Ideale per ne shtepi, zyre, hotel, dyqan, garazhd ose ndonje hapesire tjeter per te monitoruar ne kohe real ose per te regjistruar.

  • Rezolucioni: 1080P
  • Formati i videos: AVI
  • Numeri i korrnizes: 25
  • Kendi i shikimit 165 grade.
  • Largesia per zbulimin e levizjeve: 6 m
  • Ndricimi: 1LUX

 


 

 
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kamera profesionale pergjimi me wifi ne forme karikuesi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kamera profesionale pergjimi me wifi ne forme karikuesi

9,990 L