Përshkrim

Risia me e fundit e kameres se pergjimit  me wifi  me cilesi te larte 1080P Ultra HD

Kamera Ultra HD profesionale mikro eshte e lehte per tu fshehur, ideal per te mos u kuptuar.

Trajta e saj ne formen e karikuesit te telefonit e ben me te pa kuptuar funksion.

Shume thjeshte ju mund te kontrolloni dhe shikoni ne kohe real nga telefoni, pc ose mac duke perdorur wifi, por paraprakisht duhet te beni lidhjen e kameres me pajisjen tuaj.

Filmoni ne video HD, audio dhe foto.

Te gjitha materialet qe ju deshironi mund ti ruani ne karten e memories.

Ku mund ta perdorin?

Ideale per ne shtepi, zyre, hotel, dyqan, garazhd ose ndonje hapesire tjeter per te monitoruar ne kohe real ose per te regjistruar.

  • Rezolucioni: 1080P
  • Formati i videos: AVI
  • Numeri i korrnizes: 25
  • Kendi i shikimit 165 grade.
  • Largesia per zbulimin e levizjeve: 6 m
  • Ndricimi: 1LUX

 


 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera profesionale pergjimi me wifi ne forme karikuesi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products