Përshkrim

Pëlhurë me frymëmarrje që lejon rrjedhjen e qetë të ajrit

Mbushur shumë për siguri më të mirë

Ofron një ambient të ngrohtë për fëmijën

Dy stile të shkëlqyera mbajtjeje – gjoks ose stil kangur

Kopsa të rregullueshme në anë për lirim të lehtë

3 pozicione mbajtëse – ijë, mbrapa dhe përpara

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kangur Femijesh 3n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products