Përshkrim

Kapak per tenxhere dhe tigane me permasat 28 cm.

Xhami ka hapesiren e presionit qe mund te hidhni nga lart ujin apo veren.

Kapaku eshte rezistent dhe puthitet lehtesisht.

Shton shijen  e pergatitjeve tuaja.

Largon tymin nga ushqimet .

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kapak qelqi CeraCraft 28cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products