Kapak qelqi CeraCraft 28cm

1,690 L1,990 L (-15%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi; Kk-277

Kapak per tenxhere dhe tigane me permasat 28 cm.

Xhami ka hapesiren e presionit qe mund te hidhni nga lart ujin apo veren.

Kapaku eshte rezistent dhe puthitet lehtesisht.

Shton shijen  e pergatitjeve tuaja.

Largon tymin nga ushqimet .

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kapak qelqi CeraCraft 28cm”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kapak qelqi CeraCraft 28cm

1,690 L1,990 L (-15%)

Shto në Kasë