Përshkrim

Mjeti më i mirë i qëndrueshëm për pjekje në kuzhinë dhe aparati më i lezetshëm i gatimit, i sigurt në lavastovilje dhe frigorifer, mënyrë e re për të ruajtur ushqimin.
★ Shtrihet deri në 30% më i madh për t’iu përshtatur shumicës së formave dhe për të formuar një vulë të ajrosur, duke e mbajtur atë më të freskët për më gjatë!
★KURSENI PARA
★ Mënyra e re për të ruajtur ushqimin që zëvendëson nevojën për mbështjellës dhe një domosdoshmëri për çdo kuzhinë!
★CILËSI
★ Bërë nga materiale të miratuara nga FDA (SHBA), LFGB (Gjermane) dhe SGS (Australi) dhe është vlerësuar në -40°F deri në 450°F duke ju dhënë paqe të plotë mendore.
★ TË QËNDRUESHËM DHE TË LEHTË PËR PASTRIMIN
★ NUK RRËSHKET dhe është 50% më i trashë se produktet e tjera të ngjashme. Është e lehtë për t’u pastruar – thjesht vendoseni në makinë larëse enësh ose lajeni me dorë në ujë të ngrohtë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products