Description

Mjeti më i mirë i qëndrueshëm për pjekje në kuzhinë dhe aparati më i lezetshëm i gatimit, i sigurt në lavastovilje dhe frigorifer, mënyrë e re për të ruajtur ushqimin.
★ Shtrihet deri në 30% më i madh për t’iu përshtatur shumicës së formave dhe për të formuar një vulë të ajrosur, duke e mbajtur atë më të freskët për më gjatë!
★KURSENI PARA
★ Mënyra e re për të ruajtur ushqimin që zëvendëson nevojën për mbështjellës dhe një domosdoshmëri për çdo kuzhinë!
★CILËSI
★ Bërë nga materiale të miratuara nga FDA (SHBA), LFGB (Gjermane) dhe SGS (Australi) dhe është vlerësuar në -40°F deri në 450°F duke ju dhënë paqe të plotë mendore.
★ TË QËNDRUESHËM DHE TË LEHTË PËR PASTRIMIN
★ NUK RRËSHKET dhe është 50% më i trashë se produktet e tjera të ngjashme. Është e lehtë për t’u pastruar – thjesht vendoseni në makinë larëse enësh ose lajeni me dorë në ujë të ngrohtë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products