“Kapese per Qeset”

790 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kjo kapese eshte shume praktike, ze pak hapsire ne guzhinen tuaj dhe shume funskionale duke ju lehtesuar shume pune.
  • Nuk eshte vetem per te mbyllur vetem qeset e patetinave por per cdo lloj qeseje.
  • Mund te ngjisni edhe qeset qe mbajne lengje duke mos shkaktuar derdhjen e tyre.
  • Perdorimi eshte shume i lehte, mjafton ta kaloni siper paketimit.
  • Perbere prej plastikes ABS cilesore dhe pa toksine.
  • Punon me dy bateri te rikarikueshme te tipit AA.
Kodi: K86-162 Kategoritë: , ,

Mbajtja e ushqimeve ne rafte apo ne frigorifere te papaketuara leshojne aroma, nuk jane me aq te fresketa. Per ta zgjidhur kete problem na vjen ne ndihme kapesja e qeseve qe e ben mbylljen e plote duke i mbajtur ushqimet e fresketa.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: ““Kapese per Qeset””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu