Përshkrim

Nje kafe e vertete ekspres pa kafeine.

Materiali, forma dhe trashësia e kalibruar për t’i bërë ballë presionit.

– Pjesa e sipërme e mbylljes.
– Membrana e filtrit.
– Tabletë me kafe të bluar.

45 Leke/Kapsule

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “KAPSULE SUPERBA “SUAVE DECAFFEINATO” 48 Cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products