KAPSULE SUPERBA “SUAVE DECAFFEINATO” 48 Cope

2,160 

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k-co07

Category: Tags: ,

Nje kafe e vertete ekspres pa kafeine.

Materiali, forma dhe trashësia e kalibruar për t’i bërë ballë presionit.

– Pjesa e sipërme e mbylljes.
– Membrana e filtrit.
– Tabletë me kafe të bluar.

45 Leke/Kapsule

Be the first to review “KAPSULE SUPERBA “SUAVE DECAFFEINATO” 48 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.38 4.38 rating from 8 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

KAPSULE SUPERBA "SUAVE DECAFFEINATO" 48 Cope