Përshkrim

Karikues me energji diellore per smartphone dhe Laptop.
Suporton 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht.

Eshte shume efikas, praktik dhe mbi te gjitha me funksionalitet te plote. Mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja pa u shqetesuar me per baterine e telefonit apo laptopit tuaj.
Mjafton energjia diellore dhe smarphoni juaj mbushet me bateri.

🛑Input: 5V/2.4A.
🛑Modeli : 7789.
🛑Karikus me rreze diellore me numer panelesh : 2.

5.0 Average Rating Rated (2 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Sokol

  Shum I mire

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Sokol

  Me duket se eshte shum produkt I mire

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products