Karikues me Panel Diellor

2,790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k231-49

Karikues me energji diellore per smartphone dhe Laptop.
Suporton 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht.

Eshte shume efikas, praktik dhe mbi te gjitha me funksionalitet te plote. Mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja pa u shqetesuar me per baterine e telefonit apo laptopit tuaj.
Mjafton energjia diellore dhe smarphoni juaj mbushet me bateri.

🛑Input: 5V/2.4A.
🛑Modeli : 7789.
🛑Karikus me rreze diellore me numer panelesh : 2.

Be the first to review “Karikues me Panel Diellor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Karikues me Panel Diellor

2,790 L

Add to Cart