Përshkrim

Karikues per makine Remax CR-3XP.

Karikuesi lidhet me ane te fishes qe vendoset tek fisheku i cigares.

Karikuesi ka dy porta te tilla qe jane si fisheku i cigares dhe tre prota USB te cilat mund ti perdorni sipas deshires.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karikues per makine Remax CR-3XP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products